Strona główna | Biblioteka
Biblioteka
Znajdziecie tu Państwo wiele informacji na temat funkcjonowanie Biblioteki i jej zasobów. Między innymi można zapoznać się z zasadami wyszukiwania książek w systemie SOWA i wieloma innymi informacjami. Prosimy posługiwać się menu z lewej strony. Serdecznie zapraszamy!

Studenci Wydziału Zamiejcowego w Ostrowcu Świętokrzyskim mogą skorzystać z opcji rezerwacji książek i dostrczania ich z Biblioteki Głównej w Kielcach do Filii Bibliotecznej w Ostrowcu.

W tym celu należy zarezerowoać książki w katalogu on-line, następnie telefonicznie lub na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. przekazać informację o dokonaniu rezerwacji.

Termin realizacji zamówienia to okres do 7 dni. Warunkiem rezerwacji jest wcześniejsza aktywacja "Konta Czytelnika" ( założenie karty bibliotecznej).Kadra
Dyrektor Biblioteki - Kustosz -  mgr Katarzyna Baziuk
Starszy bibliotekarz  - mgr Joanna Piotrowska
Archiwista - mgr Jolanta Mazurek

Filię zamiejscową w Tarnobrzegu obsługuje mgr Anna Gorazd
Filię zamiejscową w Ostrowcu Świętokrzyskim obsługuje Anna Surowiec

Lokalizacja
Biblioteka Główna mieści się na parterze w budynku C kampusu WSH w Kielcach przy ul. Peryferyjnej 15. Połączona jest przejściem wewnętrznym z pozostałymi budynkami Uczelni.

Dojazd autobusami miejskimi nr 4, 23 i 33
Kontakt, godziny pracy
Tel. 41-362-41-46
Tel. 41-362-60-25 wew. 264, 243, 248

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dni

Poniedziałek       
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
Godziny

nieczynne
8-16
8-16
8-16
8-18
8-16
8-14